poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Wycieczka do lasu!

W tym tygodniu wyruszyłam z moja klasą na wycieczkę w góry.Nie ma to jak natura!Nie biorąc pod uwagę bólu gardła,dwóch kleszczy których znalazłam podczas kąpieli i ogólnego zmęczenia było bardzo miło :DW miejscu gdzie rozpaliliśmy ognisko znajdowało się małe bajorko z  mostkiem, gdzie razem z przyjaciółką urządziłyśmy sobie mały piknik.
Koleżanki były nieco zdziwione, że wzięłyśmy ze sobą sałatkę, truskawki a nawet masło.Jak już ognisko to na bogato :D.Byłam miło zaskoczona, że nawet chłopaki z mojej z klasy nic nie ''kombinowali''...Oczywiście do czasu, kiedy skończyło się jedzenie, więc nie zdziwiłam się, gdy dostałam w głowę żabą, czy wędką zrobioną z buta i sznurka znalezionych w wodzie...To jeszcze nie był koniec przygód. Koledzy zauważyli skrzek żab znajdujący się w wodzie i gdy podeszłyśmy by przyjrzeć się mu bliżej, chłopcy rzucili kamieniem w wodę i  nieoczekiwanie zostałyśmy nim obrzucone...Nasz wychowawca, który zdążył oswoić się już z naszymi ciągłymi piskami, spoglądał tylko sprawdzając, czy ktoś w końcu nie wylądował w wodzie...
Nie byłabym sobą gdybym ani razu z czegoś nie spadła, po czym można było to poznać, po licznych plamach z trawy oraz powbijanych w skórę kolcach.Serdecznie zapraszam do komentowania oraz obserwowania bloga ! :)

10 komentarzy:

 1. Heh ciekawe przygody ! Chłopacy tacy są .. Nie wyrośnięte dzieci. Masz śliczne paznokietki ! Świtne kolory ! Współczuję z powodu kleszczy. Haha ja nigdy w życi nie miałm kleszcza (jeśli sie to tak pisze). Jedzenie świtne ! Mój wychowawca ma z moją klasą ciągłe problemy, nie jesteś sama ! Więcej postów :D ! littleredcherrysmile.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha już szykuję koleją notkę! Dziękuję i Pozdrawiam ! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. nice post :)

  http://www.itsmetijana.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie słodkie uszka na kapturze ^^
  Obserwuję i zapraszam do siebie: www.meryxskellington.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa wycieczka :)
  http://koniandvivi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne zdjęcia :)
  www.kiercia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Pretty photos!

  mystylishcorner.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. o masz bluze z moimi ulubionymi uszkami ;D swietne zdjecia;)

  Pozdrawiam,
  Caroline z http://imacharlatan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. ale widoki <3
  eunikovakinga.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz ♥