sobota, 28 października 2017

Zastanawiałam się kiedy naprawdę zacznie brakować mi lata. Chciałabym cofnąć się w czasie, do jednej letniej nocy, kiedy nie miałam pojęcia o niczym, co się wydarzy. Gdybyś miał szanse otworzyć list z datą swojej śmierci, otworzyłbyś go? Czy gdybyś miał szanse wiedzieć o wszystkich osobach, które Cię kiedyś skrzywdzą, dalej chciałbyś je poznać? Mówią, żeby niczego nie żałować w życiu i zastanawiać się co by było gdyby. Nic nie dzieje się bez powodu. Może właśnie po to, by wyciągnąć jakieś wnioski. Po prostu zostaw to za sobą i zapomnij. Teraz jest moja kolej, żeby zrobić to samo. 
znacz

4 komentarze:

 1. Chyba bym się bała otworzyć list z datą swojej śmierci natomiast już osoby chciałbym poznać. Jakoś to ciekawi mnie. Może bym tak nie cierpiała ? Plus bardzo magiczne to zdj3cie
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety czasu nie da się cofnąć :/ Bardzo ładne zdjęcia :)

  https://fasionsstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiałbym się, czy otworzyć list z datą swojej śmierci. Z jednej strony by kusiło, a z drugiej strach. Z osobami, które mnie skrzywdzą na pewno bym otworzył, po ty by na nie uważać. Lata bardzo mi brakuje, tych ciepłych nocy i dźwięku nocnych zwierząt.
  Prześliczne zdjęcia :)
  Pozdrawiam
  zmienicswiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękne zdjęcia! :) zostaję tu na dłużej i pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz ♥