wtorek, 25 lipca 2017

The End

Zastanawiałeś się kiedyś co by było, gdyby Cię nagle zabrakło? Gdybyś nagle przestał żyć. Na pewno  najbardziej ucierpieliby twoi bliscy. Ale poza tym? Ziemia nie przestanie się nagle obracać, czas się nie zatrzyma, bo właśnie umarłeś. Inni ludzie będą żyli własnym życiem, nikt obcy nawet nie wie że istniałeś. Każdego dnia ktoś umiera i się rodzi. Ktoś właśnie spędza najszczęśliwsze chwile w swoim życiu, podczas gdy gdzieś indziej na ziemi ktoś ma swój pogrzeb. To straszne. Takie jest życie. "Umieranie jest procesem. Śmierć oznacza, że już dotarłeś do swojego celu". Nawet w tej chwili ktoś umiera. Może teraz właśnie ktoś inny się rodzi. 
"Wszystko ma początek, środek i koniec. Okrutnym żartem jest to, że kiedy uświadamiasz sobie, iż jest koniec, czas zaczyna przesuwać się szybciej, pędząc do niego. Życie mija dość szybko. Wkrótce możemy znaleźć się na jego końcu". Lecz każdy koniec jest nowym początkiem.
9 komentarzy:

 1. Ciężko mi myśleć o śmierci. To dziwne mieć wrażenie właśnie takie jak opisałaś, że życie innych ludzi toczy się dalej. Te zdjęcia są rewelacyjne. *-* Ty je robiłaś?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja staram się o tym nie myśleć

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę pięknie napisałaś o śmierci - tak naprawdę śmierć jest także początkiem. Co do zdjęć to są naprawdę niesamowite, Ty je zrobiłaś?

  http://crafty-zone.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Boję się śmierci, ale często myślę jak to będzie. Co się ze mną stanie. Pięknie to opisałaś i śliczne zdjęcia.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak szczerze to boje się śmierci, przeraża mnie myśl, że życie może tak szybko się skończyć. Ładne zdjęcia :)

  https://fasionsstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Staram się o tym nie myśleć, ponieważ nie jesteśmy w stanie jej uniknąć, dlatego należy żyć teraźniejszością, bo życie to ulotne chwile.
  MÓJ BLOG (klik)

  OdpowiedzUsuń
 7. Są dni kiedy myślę o tym. Ale póki co życie trwa i trzeba z niego korzystać, tak by niczego nie żałować.
  zmienicswiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo nurtuje mnie myśl co będzie jak umrę. Kto tak naprawdę pożałuje że mnie już nie ma a kto wytrze sobie buty o kwiaty na moim grobie. I czy wgl jest ktoś kogo uszczęśliwi moja śmierć, czy jest ktoś oprócz rodziców kogo to zaboli. I wtedy często uświadamiam sobie że mam przyjaciółi rodzine, którym nie chciałabym umrzeć
  https://wiecznamgla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz ♥