niedziela, 21 maja 2017

Addicted to the sun


 
Występuje w życiu każdego, tak naturalnie, jak słońce leniwie przebijające się przez zasłony okna, muskając po twarzy. Daje dowód swojej obecności. Wstajesz z łóżka i jak co rano zaparzasz kawę. Robisz makijaż, tylko po to by wieczorem go zmyć.Ubierasz się, tylko po to by wieczorem się rozebrać. Idziesz do pracy, tylko po to by przeżyć kolejny dzień i jutro wykonać te wszystkie punkty jeszcze raz, od nowa...

Ta codzienna rutyna jest jak słońce - tak nieunikniona, jesteśmy od niej uzależnieni. Możemy spróbować chować się przed nią w cieniu i jej unikać, lecz nie na długo, gdyż potrzebujemy słońca. Więc oddajemy się jej pozwalając, by rzeczywistość znowu nas oparzyła.


11 komentarzy:

 1. Genialne! Nie mogę napisać niczego innego to było genialne.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny Blog & Cudowne Zdjęcia <33
  Może wspólna obserwacja :)?

  http://believeinhimselfx33.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo spodobało mi się, twoje porównanie rutyny do słońca, bo tak muszę przyznać jest. Wstaje rano te same czynności mniej więcej o tej samej porze w domu, i zaś do samo i w kółko.
  POzdrawiam, śliczny blog.
  http://mylifeiswonderful9.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wpis i bardzo ładne zdjęcia :)
  http://morzespokoju.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Rutyna. Ciekawa sprawa. Już chciałam napisać, że nie posiadam rutyny jednak po dłuższym namyśle doszłam do tego, że tą rutynę jednak posiadam. Może nie każdy dzień wygląda tak samo. Może nie robię każdego dnia tych samych rzeczy. Jednak są sprawy nieuniknione i utkwione w życiu każdego które są naszą codziennością. Co mogę stwierdzić otwarcie to to, że lubię tą moją rutynę.
  nowy ig: oliwiaoleszczyk
  littleredcherrysmile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa metafora, nigdy nie pomyślałabym o takim porównaniu...

  Pozdrawiam
  Sara's City

  OdpowiedzUsuń
 7. your post very good and very nice .This my own site http://www.pixxelznet.com/ I am provide these types services #SEO #PPC #SMO Web Design and Web Development you want any services contact us.

  OdpowiedzUsuń
 8. Najważniejsze, to nie dać się rutynie.
  Zdjęcia są naprawdę piękne :)
  Dodaję do obserwowanych!
  zmienicswiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Rutyna w pewien sposób jest wpisana w nasze życie.
  Inspiracyjne zdjęcia :)
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Po pierwsze to zdjęcia sa cudne ♡ wiosenne pełne życia czuć z nich radość. A co do rutyny nienawidzę jej. Jestem osobą która ciągle się zmienią. Rutyna jest czymś okropnym. Przyzwyczajenie jest nudne i bezsensu.
  aniolek4.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz ♥