niedziela, 7 czerwca 2015

Czym są marzenia?Marzenia. Dla każdego to słowo oznacza coś innego. Czasami są to małe sprawy,dostać nową bluzkę,telefon,aparat. Dla innego to mieć kogoś bliskiego, na ziemi są ludzie,którzy nie mają rodziny. Po świecie chodzą dzieci głodne,samotne. Mają inne potrzeby,sprawy,marzenia. Czasami są one niemożliwe to spełnienia. Lecz niemożliwe może stać się możliwe,trzeba się nie poddawać i im pomóc. Nic nie przychodzi od razu,trzeba na to zapracować! Jeśli coś nie idzie tak jak byś chciał,nie poddawaj się,udowodnij sobie,że możesz je spełnić!Niech to da Ci kopa do dalszego działania! Pokaż,że mimo tego potrafisz wstać poprawić koronę i iść dalej!

8 komentarzy:

 1. Hehe ja powinnam dostać takiego kopa. Przydało by mi się. Bo teraz nawet nie lubię wychodzić z łóżka. Mam gorsze dni, może zdarzyć się każdemu. Ahh poza tym nie mogę doczekać się wakacji ! Chciaż trudno jest mi żegnać się ze wszystkimi. Haha odeszłam od tematu notki xd Lubię sobie do ciebie pisać :) Według mnie jesteś jedną z lepszych, szczerych i bardzo ładnych blogerek! Pozdrawiam !
  Littleredcherrysmile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo! To wiele dla mnie znaczy :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się, nie powinniśmy się poddawać, niestety często to robimy :( ciekawy post !
  http://jula-julczii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Przedostatnie zdjecie jest śliczne *.*

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. oj tak, zdefiniować marzenia jest bardzo trudno :)
  blog: optymistka. | fanpage

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa interpretacja. Czasem jednak nie można spełnić marzeń, ale przecież nasza wyobraźnia działa na najwyższych obrotach! Można marzyć bez końca.
  Pozdrawiam.
  Deep In Dreams

  OdpowiedzUsuń
 7. Warto mieć marzenia i wytrwale dążyć do ich spełnienia :)
  Śliczne zdjęcia!

  NOWY POST NA FABRYCE MIĘTY KLIK! :))

  OdpowiedzUsuń
 8. cudowna definicja marzeń :)
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Mam prośbę, znalazłabyś trochę wolnego czasu do poklikania w linki do CHOIES w moim ostatnim poście? Bardzo mi zależy, ponieważ pragnę rozwijać bloga poprzez lepsze look'i co umożliwia mi CHOIES. Byłabym bardzo wdzięczna, po kliknięciu w każdy link trzeba poczekać 15 s na tej stronie, bo inaczej kliknięcie się nie liczy. Koniecznie napisz mi czym mogłabym się odwdzięczyć :)

  Mój blog

  POMOŻESZ?-Jeśli tak, to koniecznie napisz mi w komentarzu na moim blogu!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz ♥